Vodaři EKOMPLEX

Články z oboru vodovody a kanalizaceKontaktujte nás

  1. Zeptejte se
  2. Spočítáme
  3. Odpovíme

Naši vodoinstalatéři Česká republika

Praha
- Středočeský kraj
Brno
- Jihomoravský kraj
Ostrava
- Moravskoslezský kraj
Plzeň
- Plzeňský kraj
Karlovy Vary
- Karlovarský kraj
Olomouc
- Olomoucký kraj
Liberec
- Liberecký kraj
Ústí nad Labem
Ústecký kraj
České Budějovice
- Jihočeský kraj
Jihlava
- Kraj Vysočina
Hradec Králové
- Královéhradecký kraj
Pardubice
- Pardubický kraj
Zlín
- Zlínský kraj

 


Doporučujeme

Navštivte odkazy v sekci partnerské stránky.


Jak odstranit bakterie z domácího vodovodu?

Nejdou vidět, ale mohou být velmi nebezpečné. Voda kontaminovaná bakteriemi patří k velkým strašákům i v dnešní době. Mikroorganismy způsobují legionářskou nemoc, otravy, vyrážky, střevní potíže a jiné zdravotní komplikace, které často vedou k vážným zdravotním problémům. Pokud máte pochybnosti o kvalitě vody vytékající z vašich kohoutků, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak efektivně odstranit bakterie z domácího vodovodu.

Čtěte dále
Vodní filtry v domácnostech

I když je voda z veřejného vodovodu chutná a nesmrdí, může obsahovat různé nečistoty, které ve většině případů ohrožují naše zdraví. Pravdou je, že znečištěná voda způsobuje gastrointestinální a srdeční choroby, a může mít vliv i na vznik rakoviny. Některé látky jsou do vody přidávány pro ochranu našeho zdraví, ale například chlor, který se přidává do vody jako silný desinfekční prostředek, zanechává v těle různé chemické látky, které mohou rakovinu způsobovat. Pro naše zdraví a pro zdraví celé rodiny se stávají domácí filtrační systémy praktickou a nutnou součástí našich domovů.

Čtěte dále
Jak na ucpané odpady

Ucpaný odpad může velmi znepříjemnit váš život a má několik různých příčin. Vyčištění odpadu od zbytků tuků, vlasů a jiných nečistot zvládne skoro každý, ale se zarostlými trubkami si poradí pouze profesionálové - vodoinstalatéři.

Čtěte dále
Jak opravit kapající kohoutek

Ve většině domácností už jsou vodovodní baterie pákové, ale i ty klasické - kohoutkové zde mají stále své místo. U kohoutkových vodovodních baterií je nejčastějším problémem jejich netěsnost a kapání. To způsobuje opotřebený kroužek u ventilu nebo netěsnost jeho sedla. Řešením je výměna těsnění, což není příliš náročné, ale jak postupovat? 

Čtěte dále
print