Domovní splaškové kanalizace jsou součástí vodoinstalace každého obytného domu, komerčního objektu nebo instituce. Kvalitně a v souladu s normou provedená kanalizace je pak zárukou bezproblémového fungování vodovodního systému obývaného objektu.

Kanalizace – instalace, opravy, čištění a rekonstrukce odpadů

Naši instalatéři dokáží uspokojit veškeré požadavky instalatérské práce v oblasti domovních i veřejných kanalizací.

Pokládáme kanalizace v celé ČR a SRPro všechny objekty či domy je kanalizace nezbytnou součástí stavby. Každá domovní i veřejná kanalizace musí splňovat parametry předepsané soustavou norem a zákonů.

Především ale kanalizace musí bezpečně a spolehlivě odvádět odpadní vodu z objektu do kanalizační sítě, případně odpadních jímek nebo čističek.

Náš profesionální tým vodařů s bohatými zkušenostmi v oboru vodoinstalace a kanalizace si poradí s veškerými instalatérskými pracemi souvisejícími se zajištěním odtoku tekutých domovních odpadů.

Proč je lepší svěřit kanalizace odborníkům

Současná legislativa v oboru stavebnictví klade na stavitele nároky, vyžadující nejen dobrý přehled v materiálech a technologiích, ale předpokládá také širokou znalost platných norem a předpisů. Kanalizace musí již ve fázi projektu splňovat státem dané normy a vyhovovat znění řady zákonů. Projekt kanalizace vyžaduje právní přehled stavební firmyProto je dobré přenechat její projektování, montáže či rekonstrukce profesionálnímu týmu instalatérů, který má dostatek zkušeností a je schopen zajistit provedení kanalizačních systémů přesně v souladu s aktuálním zněním legislativy.

Svépomocné vystavění kanalizace neprofesionály ve většině případu vede ke špatné výstavbě kanalizace a ta pak může dostat stavitele do velmi nepříjemných problémů. Špatně vybudovaná kanalizace v kombinaci s nedodržením norem může mít za následek nejen špatnou funkčnost a bránit plynulému odtoku odpadů, ale v důsledku může docházet k jejich ucpávání, vytékání a průsakům splašků do prostoru objektu a do spodních vod. Obvykle pak následují stížnosti občanů na šířící se zápach, kontaminace zdrojů pitné vody, šetření ze strany orgánů činných v trestním řízení a ve výsledku velmi vysoké sankce ze strany stavebního úřadu a kontrol hygieny. Tyto sankce mohou vystoupat až do řádů statisíců korun a znehodnotit tak úsporu nákladů na výstavbu či rekonstrukci objektu.

Naši instalatéři provádějí odborné realizace kanalizací

Naši instalatéři – vodaři disponující bohatými zkušenostmi a nabízejí široký sortiment instalatérských prací v oboru kanalizace na profesionální úrovni.

Naši vodaři provedou profesionální montáž kanalizaceProvádíme:

 • Projektování kanalizací – od počáteční konzultace investičního záměru po finální projektovou dokumentaci a zajištění legislativních povolení
 • Montáže kanalizací – instalace a pokládní kanalizačních potrubních vedení v objektech i mimo ně v souladu s projektem
 • Opravy kanalizací – neakutní opravy poruch ve stávajících kanalizačních systémech
 • Odstraňování havárií kanalizací – akutní opravy kanalizací a domovních odpadů při náhlých havarijních stavech – poruchová služba kanalizace
 • Rekonstrukce kanalizací – rekonstrukce, modernizace, renovace, přestavby a rozšíření stávajících odpadních systémů
 • Čištění kanalizací – čištění neprůchodných kanalizačních potrubí, dešťových svodů, sifonů, gajgrů, WC, odpadů tlakem, mechanicky i chemicky

 Kontaktujte nás …

VODOINSTALATÉRSKÉ PRÁCE TELEFONICKY ONLINE

 Potřebuji dohodnout

 • Vodoinstalace
 • Kanalizace
 • Sanitární technika
 • Jiné instalatérské práce

Telefon 840840600

Online poptávka

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na instalatérské práce

Poptávka zdarma na opravy vodoinstalací


Proč kanalizace a domovní odpady právě od nás

 1. Naši instalatéři vykonají kvalifikovanou práci s důrazem na kvalitu, dodržení norem a sjednaných termínů instalatérských prací.
 2. Máme instalatéry po celé České republice, zajistíme vám profesionální tým odborníků v jakémkoliv kraji v ČR
 3. Používáme moderní technologie a materiály, které vám zajistí dlouhou životnost položené kanalizace
 4. Nízké ceny za kvalitně odvedenou práci – používáme nejmodernější technologie a efektivní postupy, které umožňují nabídnout vám nejnižší ceny
 5. Každý náš instalatér dodržuje pravidla bezpečnosti práce. Uctivě jedná s našimi zákazníky a respektuje jejich přání, nejsou-li v rozporu s požadavky norem a schváleného projektu.

Naši vodoinstalatéři realizují kanalizace kdekoli v ČR

Kvalifikovaní instalatéři jsou vám pro projektování, montáže, rekonstrukce a opravy kanalizací k dispozici kdekoliv v České republice. Každý tým vodařů je profesionálně vyškolený a nezáleží na tom, kde si naše služby objednáte – dostanete vždy a všude kvalitní instalatérské služby.

Vyberte si Vaše nejbližší vodoinstalatéry …


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku na Vaši kanalizaci


print