Zasíťování budov a obytných domů rozvody vody, topení a plynu je nezbytným krokem každého stavebního projektu. Ke kvalitní montáži vodovodních rozvodů nestačí pouze nakoupit materiál a v souladu s projektem jej smontovat. Práce s potrubím a trubkami různých průměrů, délek, provedení a materiálů vyžaduje potřebné nástrojové vybavení a především tým kvalifikovaných pracovníků – vodoinstalatérů, ovládajících zkušeně svoje řemeslo.

Montáže vodoinstalací – instalace vodovodních trubek a rozvodů

Instalatér - vodař

Vodoinstalace zahrnují instalace rozvodů pitné a užitkové vody, pokládání kanalizace a svodů odpadní dešťové vody.

Montáže vodovodního potrubí a sanitární techniky vyžadují dobrou znalost norem a jiných zákonných předpisů, zručnost instalatéra a především značné zkušenosti společně s potřebným strojovým vybavením pro řezání trubek, jejich ohýbání, svařování, spojování, těsnění spojů apod.

Amatérsky provedené montáže vodoinstalací lze obvykle poznat na první pohled podle sbíhavosti sousedních trubek, nedodržení estetických pravých úhlů v kolenech, nepřesného napojení vodovodních rozvodů na sanitární techniku, prosakujících spojů atd.

Jedině profesionální vodoinstalatér je schopen zaručit montáže vodovodních rozvodů v souladu s projektem , normami a v neposlední řadě také jejich estetické provedení.

 

Montáže rozvodů vody a kanalizace – nabídka instalatérských prací 

Montáže vodoinstalací – instalace nových rozvodů vody v nových i starších objektech a na souvisejících parcelách. Zahrnují práce

Vodoinstalatérské práce vyžadují dobré nářadí

 • Projekty vodovodních instalací bytů, obytných domů i komerčních budov
 • Instalace rozvodů vody vodovodním potrubím od přípojného místa veřejného vodovodu až k vodovodním kohoutům umývadel, sprchových koutů, van, dřezů, praček, myček nádobí
 • Montáž vodovodních armatur sanitární techniky a přípojných míst myček, praček apod.
 • Montáže a revize vodoměrů 
 • Pokládání odpadního potrubí kanalizace
 • Montáž svodů dešťové vody , gajgrů a spojek a napojení na kanalizace
 • Napojení rozvodů vody na ohřívače vody, bojlery a kotle
 • Tlakové zkoušky vodovodních rozvodů a systémů
 • Revize vodovodních instalací a vypracování revizní zprávy

 


 

 Kontaktujte nás … 

 

VODOINSTALATÉRSKÉ PRÁCE TELEFONICKY ONLINE

 Potřebuji dohodnout

 • Montáže vodoinstalací
 • Montáže kanalizací
 • Montáže sanitární techniky
 • Jiné vodoinstalatérské práce

Telefon 840840600

Online poptávka

  

 

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

 Nezávazná poptávka na instalatérské práce 

 Poptávka zdarma na opravy vodoinstalací

 

 


Proč montáže vodovodních instalací právě od nás

Instalatér Ekomplex

 1. Naši vodoinstalatéři procházejí pečlivým výběrem z hlediska kvality práce, spolehlivosti, odborných zkušeností, zručnosti a rychlosti provádění vodoinstalací prací.
 2. Zajišťujeme práci desítkám vybraných odborníků a pracovních týmů z oborů voda – kanalizace v celé České republice.
 3. Pravidelně si prověřujeme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich vodoinstalatérů.
 4. S pracovníky s negativními ohlasy zákazníků urychleně ukončujeme spolupráci a ponecháváme si jen tým odborníků složený z pracovníků s pozitivními referencemi.
 5. Naši vodoinstalatéři procházejí pravidelně školeními z oblasti bezpečnosti práce, vystupování se zákazníky a dodržování předepsaných pracovních postupů.
 6. Trvalý pokles cen vodoinstalatérských prací – neustále zefektivňujeme pracovní procesy instalací rozvodů vody
 7. Moderní přístup a inovace – zajímáme se o nové technologie, materiály a technologie a zavádíme je do pracovních procesů
 8. Růst kvality a spolehlivosti – aktivně vyhodnocujeme kvalitativní parametry naší práce a trvale zavádíme cesty ke zvýšení kvality

 

Montáže rozvodů vody a vodovodních instalací kdekoli v ČR

Naši vodaři provedou kvalitně, rychle a levně montáže vodoinstalací a rozvodů vody kdekoli v České republice. Realizujeme instalace vody a odpadů v jednotlivých bytech i na velkých stavebních akcích velikosti supermarketů. Náš tým vodařů je schopen pružně reagovat na termíny instalatérských prací a jejich rozsah podle požadavků zákazníků a investorů.  

Vyberte si Vaše nejbližší vodoinstalatéry … 

Díky dobrému pokrytí Česka našimi vodoinstalatéry Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme montáže vodovodních instalací a odpadů, opravy nebo rekonstrukci vodovodních rozvodů bez ohledu na místo Vašeho bydliště / firmy. 


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku vodoinstalatérských prací

 

 

 


 

print