Vodovodní rozvody vyžadují občasnou údržbu a opravy. Čím jsou vodovodní rozvody starší, tím se častěji vyskytují závady vodoinstalací. Kapající nebo vytékající voda z vodovodních ventilů, prosakující kanalizace rodinného domu nebo flekaté stropy bytových jader panelových domů nejsou dobrou vizitkou jejich majitelů a obyvatel. 

Opravy vodoinstalací a domovních vodovodů

Opravy vodoinstalacíPravidelná údržba vodovodního systému by měla být samozřejmou povinností každého provozovatele domu. Zanedbané pravidelné prohlídky a opravy drobných závad rozvodů vody mohou později vyústit v havárie vodovodů s vážnými následky.

Vyčíslení škod způsobených havárií vodovodního systému může dosáhnout i miliónů korun na škodách způsobených nejen na uniklých kubících pitné vody a majetku majitele domu, ale také na majetku jeho obyvatel či jiných osob.

V horším případě může skončit havárie vody i úrazem nebo smrtí osoby – ať už utonutím, uklouznutím v nastalé panice anebo úrazem elektrickým proudem vedeným rozlitou vodou.

Nejlepší je katastrofickým scénářům předcházet včasnou údržbou domovního vodovodu a pravidelnými opravami.

Mezi základní udržovací práce a opravy na vodovodních systémech patří

 • Výměny starých vodovodních baterií, sprch a ventilůopravy vodoinstalace
 • Pravidelné čištění kanalizace a domovních odpadů
 • Pravidelné čištění sifónů (gajgrů) okapových rour a vlastních okapních žlabů
 • Hlídání hladiny a včasné odvozy kalů ze septiků a odpadních nádrží
 • Preventivní výměny starých vodovodních trubek a armatur
 • Preventivní výměny dosluhujících záchodových splachovačů
 • Kontroly a pravidelné výměny starých hadic – přívody praček, myček, zahradní zalévání …

Řadu z těchto prací zvládne uživatel vodovodní instalace provést sám. Výměny částí vodovodního systému, které jsou nepružným způsobem spojené s nemovitostí, ovšem vždy spadají pod odborné instalatérské práce. Zde se již jedná o opravy vodoinstalací a nikoli jejich uživatelskou údržbu. K provedení vodoinstalatérských prací vždy přizvěte odborníka, kterým je vodoinstalatér.


 Kontaktujte nás …

 Kontaktujte nás …

VODOINSTALATÉRSKÉ PRÁCE TELEFONICKY ONLINE

 Potřebuji dohodnout

 • Opravu vodoinstalace
 • Opravu kanalizace
 • Opravu sanitární techniky
 • Jiné instalatérské práce

Telefon 840840600

Online poptávka

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na instalatérské práce

Poptávka zdarma na opravy vodoinstalací


Proč opravy rozvodů vody právě od nás

Instalatér Ekomplex

 1. Naši vodoinstalatéři procházejí pečlivým výběrem z hlediska kvality práce, spolehlivosti, odborných zkušeností, zručnosti a rychlosti provádění vodoinstalatérských prací.
 2. Zajišťujeme práci desítkám vybraných odborníků a pracovních týmů z oborů voda – kanalizace v celé České republice.
 3. Pravidelně si prověřujeme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich vodoinstalatérů.
 4. S pracovníky s negativními ohlasy zákazníků urychleně ukončujeme spolupráci a ponecháváme si jen tým odborníků složený z pracovníků s pozitivními referencemi.
 5. Naši vodoinstalatéři procházejí pravidelně školeními z oblasti bezpečnosti práce, vystupování se zákazníky a dodržování předepsaných pracovních postupů.
 6. Trvalý pokles cen vodoinstalatérských prací – neustále zefektivňujeme pracovní procesy vodoinstalatérských prací
 7. Moderní přístup a inovace – zajímáme se o nové technologie, materiály a technologie a zavádíme je do pracovních procesů
 8. Růst kvality a spolehlivosti – aktivně vyhodnocujeme kvalitativní parametry naší práce a trvale zavádíme cesty ke zvýšení kvality

Opravy vodoinstalací a rozvodů vody provádíme v celé ČR

Naši vodaři provedou kvalitně, rychle a levně veškeré opravy instalací vodovodních systémů kdekoli v České republice. Realizujeme opravy vodoinstalací a opravy kanalizací v jednotlivých bytech i velkých průmyslových nebo veřejných objektech. Náš tým vodoinstalatérů je schopen pružně reagovat na termíny oprav instalatérských rozvodů a jejich rozsah podle požadavků zákazníků a investorů.

Vyberte si Vaše nejbližší vodoinstalatéry …

Díky dobrému pokrytí Česka našimi vodoinstalatéry Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme opravy vodovodů a vodovodních odpadů bez ohledu na místo Vašeho bydliště / firmy.


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku opravy vodoinstalací


print