Zajištění spolehlivého odtoku splaškové vody z budov a obytných domů je nezbytnou náležitostí každého stavebního projektu. Ke kvalitní montáži kanalizace nestačí pouze nakoupit materiál a v souladu s projektem jej smontovat. Práce s kanalizačním potrubím, redukcemi, armaturami, pachovými zábranami a odtokovými trubkami různých průměrů, délek, provedení a materiálů vyžaduje jednak potřebné nástrojové vybavení a v neposledí řadě také kvalifikované pracovníky – vodoinstalatéry, ovládajících zkušeně svoje řemeslo.

Montáže domovních kanalizací – instalace kanalizační síťě

Instalatér - domovní splašková kanalizace

Domovní splaškové kanalizace zahrnují instalace svodů splaškové vody,  montáže svodů odpadní dešťové vody a jejich napojení na veřejnou kanalizační síť nebo lokálníé septik.

Montáže vodovodního potrubí a sanitární techniky vyžadují dobrou znalost norem a jiných zákonných předpisů, zručnost instalatéra a především značné zkušenosti společně s potřebným strojovým vybavením pro řezání trubek a potrubí, jejich tvarování, svařování, spojování, těsnění spojů apod.

Amatérsky provedené montáže kanalizací lze obvykle poznat na první pohled podle nepřesnosti napojení jednotlivých částí, nepřesného napojení splaškových trubek na sanitární techniku, prosakujících spojů, zápachu šířícího se z odpadů atd.

Jedině profesionální vodoinstalatér je schopen zaručit montáže kanalizací v souladu s projektem , normami a v neposlední řadě také jejich estetické provedení. Každý náš instalatér je zkušeným odborníkem v oboru domovní kanalizace a je zvyklý odvádět kvalifikovanou odbornou práci.

Montáže splaškové kanalizace – nabídka instalatérských prací

Montáže kanalizací – instalace nových kanalizačních vedení v nových i starších objektech a na souvisejících parcelách. Zahrnují práce

Domovní kanalizace vyžadují odbornou montáž

 • Montáže kanalizačních instalací v bytech, obytných domech i komerčních budovách
 • Instalace svodů splaškové vody kanalizačním potrubím od místa napojení na veřejnou kanalizaci či septik až k výtokovým otvorům umývadel, sprchových koutů, van, dřezů, praček, myček nádobí
 • Připojování sanitární techniky, myček, praček na stávající kanalizace
 • Pokládání a montáže odpadního potrubí kanalizací
 • Montáže, opravy a rekonstrukce odpadních stoupaček domovních kanalizací
 • Montáž svodů dešťové vody , gajgrů a spojek a napojení na kanalizace
 • Čištění kanalizací a ucpaných kanalizačních svodů, okapů, gajgrů
 • Výstavba a rekonstrukce septiků a dalších nádrží na splaškovou vodu a tekuté odpady
 • Zkoušky těsnosti kanalizací a kanalizačních systémů
 • Revize kanalizací a vypracování revizní zprávy

 Kontaktujte nás …

VODOINSTALATÉRSKÉ PRÁCE TELEFONICKY ONLINE

 Potřebuji dohodnout

 • Montáže vodoinstalací
 • Montáže kanalizací
 • Montáže sanitární techniky
 • Jiné vodoinstalatérské práce

Telefon 840840600

Online poptávka

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na instalatérské práce

Poptávka zdarma na montáže kanalizací


Proč montáže domovních splaškových kanalizací právě od nás

Instalatér Ekomplex

 1. Naši vodoinstalatéři procházejí pečlivým výběrem z hlediska kvality práce, spolehlivosti, odborných zkušeností, zručnosti a rychlosti provádění montáže kanalizací.
 2. Zajišťujeme práci desítkám vybraných odborníků a pracovních týmů z oborů voda – kanalizace v celé České republice.
 3. Pravidelně si prověřujeme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich vodoinstalatérů.
 4. S pracovníky s negativními ohlasy zákazníků urychleně ukončujeme spolupráci a ponecháváme si jen tým odborníků složený z pracovníků s pozitivními referencemi.
 5. Naši vodoinstalatéři procházejí pravidelně školeními z oblasti bezpečnosti práce, vystupování se zákazníky a dodržování předepsaných pracovních postupů.
 6. Trvalý pokles cen vodoinstalatérských prací – neustále zefektivňujeme pracovní procesy instalací rozvodů vody a kanalizací
 7. Moderní přístup a inovace – zajímáme se o nové technologie, materiály a technologie a zavádíme je do pracovních procesů
 8. Růst kvality a spolehlivosti – aktivně vyhodnocujeme kvalitativní parametry naší práce a trvale zavádíme cesty ke zvýšení kvality

Montáže kanalizací kdekoli v ČR

Naši vodaři provedou kvalitně, rychle a levně montáže domovních splaškových kanalizací kdekoli v České republice. Realizujeme projekty kanalizací a odpadů v jednotlivých bytech i na velkých stavebních akcích velikosti supermarketů. Náš tým vodařů je schopen pružně reagovat na termíny instalatérských prací a jejich rozsah podle požadavků zákazníků a investorů.

Vyberte si Vaše nejbližší vodoinstalatéry …

Díky dobrému pokrytí Česka našimi vodoinstalatéry Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme montáže kanalizací a tekutých odpadů, opravy kanalizací , čištění kanalizací nebo rekonstrukci kanalizací bez ohledu na místo Vašeho bydliště / firmy.


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku vodoinstalatérských prací


print