Děkujeme Vám za odeslání Vaší poptávky na instalaterké práce. 

Potvrzení o zaslané poptávce včetně Vámi zadaného textu bylo odesláno na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při vyplnění formuláře. 

Co bude nyní následovat ? 

  1. Pracovník našeho instalatérství Vás bude do druhého pracovního dne kontaktovat a probere s Vámi náležitosti Vámi poptávaných prací.
  2. Nabídneme Vám termín návštěvy našeho odborníka, který vypracuje nabídku na realizaci a předběžný odhad ceny zakázky.
  3. Dohodneme vše potřebné pro realizaci Vámi poptávaných prací.

Upozorňujeme zákazníky, že provozovatel webových stránek  https://www.vodari.eu/ a webových stránek navazujících má statut zprostředkovatele poptávek a neodpovídá za práci a materiál dodaný zhotovitelem. Případná smlouva o dílo nebo kupní smlouva na předmět odeslané poptávky vyjadřuje obchodní vztah dvou subjektů (zhotovitel / objednatel). Součástí obchodního vztahu není provozovatel webových stránek  https://www.vodari.eu/ 

Naši odborníci na instalatérké práce – zhotovitelé poptávaných prací, jsou pečlivě vybíráni – spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli řemeslných prací s dobrými referencemi, kteří mají působiště ve Vámi vybraném regionu.  

Nebudete-li spokojení s jednáním zhotovitele anebo chcete-li nám cokoli sdělit, dejte nám prosím vědět na e-mail reklamace(zavinac)ekomplex.cz. Vaše připomínky budou použity ke zkvalitňování nabídky služeb a pečlivému výběru spolupracujících instalatérských firem.

Pěkný den Vám přeje